18. 05. 2015

Modely Victory Varipoint poskytnou jasný obraz ve vysokém rozlišení a jsou vhodné pro univerzální použití, protože osvětlený bod funguje perfektně i za denního světla. Tímto Carl Zeiss vytvořil velmi úspěšný puškohled, který stanovuje zcela nový standard. Tento puškohled je vhodný pro univerzální použití z důvodu vysoké úrovně transmise světla více než 90% a prvního červeného bodu na trhu, který je také vhodný pro použití při denním světle. Nabízí také několik dalších inovativních funkcí. Záměrná osnova 60 byla zdokonalena k zajištění rychlého zaměření cíle. Osvětlení umožňuje rychlé a snadné aktivování červeného bodu.

Vysoce výkonný optický design

S transmisí světla vyšší než 90% řada Victory Varipoint stanovuje standard pro konkurenci. Carl Zeiss T* optické vrstvy zajišťují jasný a vysoce kontrastní obraz i v nejnáročnějších podmínkách, stále můžete pozorovat vše v jemných detailech. Osvědčená špičková optika je k dispozici ve třech různých verzích, které svým použitím pokrývají většinu loveckých situací.

Červený bod pro lov v noci i ve dne

Osvětlený bod je velmi užitečný nástroj - a to i během dne. Pokud chcete rychle zamířit, tento bod je na cíli jasně viditelný. Totéž platí i pro noční lov - jednoduše ztlumíte bod podle vlastních preferencí tak, aby nebyl příliš jasný. To je vlastnost optického zaměřovače s integrovaným snímačem, který nabízí cennou podporu, ale přizpůsobení je na vás.

iC - kontrola osvětlení

S tímto systémem si nenecháte ujít jedinou příležitost na lovu: červený bod se rozsvítí, pokud zbraň natáhnete a vy jste tak připraveni okamžitě střílet. Systém propojuje aktivaci osvětlení s natažením zbraně. Puškohled využívá senzor, aby spolehlivě rozeznal, zda je vaše zbraň opravdu natažená nebo ne a šetří tak drahocený čas, který můžete využít na zaměřování střely. Technologie, kterou si nesmíte nechat ujít.

Univerzální modely

Specialisté od honby po noční lov. Čtyři modely Victory Varipoint pokryjí rozsahem použití prakticky každý lovecký scénář. Model 1.1-4x je ideálním společníkem na honbu. Model 3-12x56 umožňuje detailní obraz i za nejhlubšího soumraku, což vám umožní bezpečně zamířit.

Osvědčené LotuTec optické vrstvy

Udržujte svůj cíl jasně na dohled bez ohledu na počasí. Voda prostě steče po LotuTec vrstvách a tím zajistí dobrou viditelnost i za deště a sněžení. Tato inovativní technologie rovněž umožňuje rychle a snadno odstranit prach a nečistoty.

Robustní pouzdro

Puškohled je navržen pro použití v nejtvrdších podmínkách. Inovativní iC ovládání osvětlení, osvětlená síť a komplexní mechanika jsou chráněny robustním hliníkovým krytem. To znamená, že modely Victory Varipoint odolají nejsilnějším kalibrům a jejich zpětnému rázu, aniž by utrpěly poškození. Tělo je naplněno dusíkem, takže můžete udržovat jasný výhled i v chladném deštivém počasí, protože čočky se nezamlží.

ASV balistický koncept

Victory Varipoint s ASV se ideálně hodí pro střelbu na velké vzdálenosti. Dává vám možnost nastavit cílovou vzdálenost velmi přesně za účelem kompenzace pro jakýkoli pokles dráhy střely. To znamená, že při střelbě na velkou vzdálenost se nemusíte spoléhat na odhad, ale jde o přesný výkon lovce a optiky. Balistické koncepce umožňují střílet ze vzdálenosti až 400 m. Vzdálenost se zobrazí ihned, takže ovládání je velmi rychlé a snadné. ASV je volitelný doplněk.

Články