18. 05. 2015

Puškohledy Victory FL Diavari jsou speciální dvěma způsoby. Na jedné straně je to mimořádně vysoké zvětšení, identifikují každý detail cíle s velkou přesností. Na druhé straně jedinečná kombinace na trhu 72mm průměru objektivu s 24x zvětšením. Zažijete dechberoucí ostrost detailů i za soumraku nebo v bledém měsíčním svitu. Všechny puškohledy Victory FL Diavari také těží z velmi působivého konceptu: brilantní obraz bez rušivých chromatických aberací, dokonalé řešení i za soumraku.

Působivý výkon

Mimořádně velká zvětšení 16x a 24x nabízí ideální podmínky pro čisté zaměření v maximální vzdálenosti. Stejně působivé jsou i objektivy o průměru 56 a 72mm: jasný obraz poskytnutý využitím co nejvíce z posledního světla pro úspěšný lov.

Fluoridové sklo čoček snižuje rušivé efekty pro brilantní a vysoce kontrastní obraz. To znamená, že i při větší vzdálenosti je stále možné identifikovat důležité detaily cíle. Vysokou transmisi světla zajišťuje "Carl Zeiss T" technologie vrstev a poskytuje tak potřebný jas i při velkých zvětšeních.

Precizní koncept střelby na dlouhé vzdálenosti

K dispizici jsou dva koncepty: funkce ASV pro kompenzaci poklesu dráhy střely s rostoucí vzdáleností a záměrná osnova Rapid-Z pro výškovou korekci a korekci bočního větru.

Nastavení paralaxy

Vysoké zvětšení a velké vzdálenosti vyžadují pro přesné zaměření cíle udržení ostrého obrazu. Když je toho dosaženo, můžete zajistit maxiální přesnost. Rozsah nastavení přizpůsobení tlačítkem se pohybuje od 50 m do nekonečna.

Osvědčené LotuTec vrstvy

Udržujte svůj cíl jasně na dohled bez ohledu na počasí. S vyzkoušenou LotuTec technologií voda prostě steče a tím je zajištěna dobrá viditelnost i za deště a sněžení. Tato inovativní ochranná vrstva rovněž umožňuje rychle a snadno odstranit prach a nečistoty.

Stabilní hliníkové pouzdro a mechanika jsou určeny pro extrémně vysokou stabilitu při výstřelu a pro použití v nejdrsnějších podmínkách. Puškohled je vyplněn dusíkem, takže je odolný proti kondenzaci vody i ve studeném a vlhkém prostředí. Montážní systém využívá 30 mm kroužek nebo 34 mm kroužek (pro 6-24x72 T). Puškohled je uzpůsoben pro extrémní použití a můžete se na něho spolehnout kdekoli na světě.

Jednoduchá montáž

Montážní systém kroužku 30 mm umožňuje namontování na všechny běžně používané pušky a každý typ montážního prvku.

Články