19. 05. 2015

Modely Victory Diarange kombinují vlastnosti prémiových puškohledů s inovativní technologií laserových dálkoměrů. Měření vám udá vzdálenost od vašeho cíle přesně a velmi rychle, tato funkce je užitečná zejména pro kompenzaci poklesu dráhy střely při střelbě na delší vzdálenosti. To zaručuje úspěšný lov i za extrémních podmínek. Puškohledy Victory Diarange jsou jedinečné díky své technologii a vysokému výkonu optiky a představují odborné znalosti Carl Zeiss.

Integrované zaměřování

Lov na dlouhé vzdálenosti stojí na rychlém a přesném určení vzdálenosti cíle. Měření přesné vzdálenosti pomocí neviditelného infračerveného laseru se provádí pouhým stisknutím tlačítka a trvá asi půl sekundy. Výsledek tohoto rychlého měření se zobrazí na 3 sekundy a vytváří tím ideální základ pro střelbu na dlouhé vzdálenosti.

Vysoce výkonná optika

Vysoce výkonná optika a T* vrstvy zajistí jasný a působivě detailní obraz. Dálkoměr funguje i za slabého světla díky extrémně výkonému laseru a zajišťuje tak neomezenou použitelnost.

Intuitivní ovládání

Měření se aktivuje po lehkém stisknutí spouště v poloze pro střelbu, výsledek měření je zobrazen okamžitě a tím vám získává drahocenný čas. Stejně intuitivní je i nastavení jasu displeje a červeného bodu. Tyto funkce dohromady tvoří celek s vysokým výkonem.

Kompenzace poklesu dráhy střely

Po změření vzdálenosti můžete tyto informace přenášet jednoduchou operací přímo do ASV. Úspěšné řešení dlouhého doletu Carl Zeiss poskytuje přesnou kompenzaci poklesu dráhy střely pro přesné míření za všech okolností.

Pouzdro

Stabilní hliníkové pouzdro a mechanika jsou určeny pro extrémně vysokou stabilitu výstřelu. Tělo je vyplněno dusíkem, takže je odolné proti orosení. Je vytvořeno pro použití v nejdrsnějších podmínkách. Na svou optiku se můžete spolehnout kdekoli na světě.

Články