Zeiss: Řada puškohledů Conquest DL 18. 05. 2015

Nová řada puškohledů Conquest Dl je aktualizací osvědčeného konceptu Duralyt a nabízí nekompromisní kvalitu výroby v Německu. Jde o perfektní kombinaci všestrannosti a spolehlivosti v každém detailu: optimální kvalita obrazu a rozlišení díky moderním vrstvám, záměrný kříž v II. rovině pro minimální krytí cíle a robustní konstrukce s vynikajícím mechanismem. Díky optickému výkonu jde o nejlepší puškohledy své třídy, které vykazují všechny silné stránky i za těch nejnáročnějších podmínek lovu.

Vynikající kvalita obrazu

Puškohledy Conquest DL nabízí optimální kvalitu obrazu a jeho rozlišení díky moderním optickým vrstvám, které zajišťují vysokou úroveň transmise světla. Další důkaz promyšleného stabilního systému je široké zorné pole.

Minimální krytí cíle

Pro puškohledy Conquest DL jsou k dispozici dva záměrné kříže, oba nabízejí minimální krytí cíle. To znamená, že se můžete spolehnout na jemný kříž v celém rozsahu zvětšení a můžete ho tedy libovolně měnit.

Přesnost

Přesnost v každé situaci zajišťuje extrémně robustní konstrukce a spolehlivý mechanismus. Ať už lovíte ve dne nebo v šeru, budete těžit z největších individuálních silných stránek řady Conquest DL. Tyto puškohledy jsou testovány v laboratořích za velmi nepříznivých podmínek, které se jen zřídka vyskytují v praxi. Výsledkem je bezpečné fungování v rozmezí -25 až +50°C.

Nově ASV pro modely CONQUEST DL

Práce s puškohledem je nyní ještě rychlejší a přesnější díky nové funkci ASV kompenzace poklesu dráhy střely. Měřenou vzdálenost je možné nastavit s centimetrovou přesností a je tím umožněn široký rozsah pro práci. ASV je k dispozici pro modely 2-8x42 a 3-12x50.

Inovativní optické vrstvy

Užijte si snadné čištění a jasnou vizi - za každého počasí. LotuTec vrstva zajišťuje, že voda stéká z objektivu a nečistoty lze snadno ostranit bez zanechání stop.

"Made in Germany"

Puškohledy Conquest DL nabízí nekompromisní kvalitu díky výrobě v Německu a jsou ideální kombinací všestrannosti a spolehlivosti. S optikou a technologiemii je Zeiss v souladu s těmi nejvyššími požadavky a neustále je zvyšuje.

Lepší ergonomie

Řada Conquest DL byla navržena pro větší pohodlí. Vynikající ergonomický tvar přispívá k opravdu snadnému ovládání dokonce i v rukavicích. Dvě protiskluzová tlačítka +/- slouží k bezpečnému a plynulému nastavení jasu.

Moderní design a kompaktní konstrukce

Moderní design s černýcm povrchem je nejen velmi atraktivní, ale díky pogumovaným ovládacím prvkům vám také poskytne úplnou kontrolu nad všemi funkcemi. Tělo puškohledu je vyrobeno z pevného hliníku, a proto je obzvláště lehké a stabilní.

Snadná montáž

Montážní systém kroužku 30 mm umožňuje puškohledy Conquest DL připevnit na všechny běžně používané pušky a jednoduše tím nabízí širší škálu možností. Je proto vhodný prakticky pro všechny pušky v běžném používání a každý typ montážního prvku.

Články