20. 05. 2015

Vidět, zaměřit, zamířit - jednoduchý vzorec poskytovaný dalekohledy Victory RF. Všechny klíčové faktory držíte ve svých rukách: vysoce výkonná optika zajistí brilantní, jasný a ostrý obraz. Laserový dálkoměr vám umožní měření vzdálenosti během sekundy. Vicotry RF dálkoměr je optoelektronický vysoce výkonný nástroj, který zcela nově definuje standardní pojetí lovecké optiky.

Inovativní vysoce výkonná optika

Vysoce výkonná optika zajistí brilantní, jasný a ostrý obraz. Fluoridové sklo a Carl Zeiss T* vrstvy zajistí ostré detaily, barevnou intenzitu a jas obrazu a to zejména za soumraku. Spolu s širokým zorným polem a vrstvami LotuTec zajistí viditelnost ve vlhkém prostředí.

Laserová technologie 

Laserový dálkoměr vám umožní měření vzdálenosti během sekundy. Režim skenování nabízí vysokou přesnost a souhru technologie a výkonné optiky. Tím umožní přesně měřit malé a pohyblivé cíle a to i opakovaně a za špatných světelných podmínek.

Přesnost a přesné měření

Za méně než půl vteřiny od uvolnění tlačítka měření jedním dotykem uvidíte přesnou vzdálenost cíle. Je možné měřit vzdálenost až 1200 metrů. Pokud je aktivován systém BIS, uvidíte také opravenou hodnotu bodu dopadu na osvětleném LED displeji. Princip jednoho dotyku taky napomáhá předcházet nepřesnostem způsobeným pohybem.

Pohodlné tlačítko

Přímý přístup ke třem funkcím zajistí sestava tlačítek, což znamená, že můžete reagovat rychle a kdykoliv. Můžete aktivovat a deaktivovat BIS, stejně jako výběr balistického programu nejvhodnějšího pro trajektorii a výběr mezi měřícími jednotkami. Máte na výběr mezi metry/centimetry a yardy/palci.

Robustní konstrukce

Dalekohledy jsou navrženy tak, aby byly velmi robustní a zároveň obsahují designové prvky. Na rozdíl od jiných systémů mají plně integrovaný laserový systém, což znamená, že může být vždy přesně nastaven.

Tělo z hořčíku

Extrémně lehké a extrémně odolné: pevné pouzdro z hořčíku absorbuje nárazy gumovým potažením a je vždy dobře chráněno. Vodotěsná a prachotěsná konstrukce a plnění dusíkem zajistí spolehlivé fungování i za extrémních podmínek.

Inovativní optické vrstvy

Užijte si obraz fascinující kvality za jakéhokoliv počasí. LotuTec vrstvy zajistí, že voda jednoduše steče z čoček a nečistoty lze odstranit beze stop.

Články