19. 05. 2015

Transmise až 95% a více - tento revoluční jas vám umožní objevovat přírodu ve zcela novém rozměru. Nové dalekohledy Victory HT jsou vybaveni inovativním optickým konceptem: Schott HT čočky s vysokou transmisí, Carl Zeiss T* ochranné povlaky. Toto vám umožní pozorovat časně přes den i později. Jedinečný elegantní design nabízí inovativní ergonomii.

Inovativní optický koncept

Bezkonkurenční jas díky 95% transmisi světla je jedinečný výsledek vytvořený díky inovativní optické koncepci Victory HT. Jde o dokonalou souhru Schott HT čoček, Zeiss T* ochranných vrstev a optických hranolů. S tímto vysoce výkonným inovačním balíčkem můžete pozorovat déle než kdy předtím - i za nejhlubšího soumraku.

Ergonomický Comfort-Focus-Concept

Kolečko pro zaostřování je dostatečně velké a lze snadno ovládat ukazováčkem i v rukavicích. Navíc umožňuje rychlé a přesné zaostření.

Extrémně robustní konstrukce

Maximální přesnost a životnost díky mimoádně robustní konstrukci. Pouzdro je vyrobeno z velmi pevného a ultralehkého hočíku. Kolečko pro zaostřování je pevně zakotveno v těle. To znamená, že Victory HT prémiové dalekohledy jsou dokonale vybaveny pro použití i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Brilantní FL-koncept

Nejjasnější dalekohledy jsou také nejvíce brilantní. Osvědčený FL-koncept zlepšuje zážitek z pozorování - ostrost obrazu a jas barev jsou povýšeny na zcela novou úroveň. Díky fluoridovým sklům sotva zaznamenáte chromatické aberace. FL koncept je zárukou vynikajícího zobrazovacího výkonu a obrazu s vysokým kontrastem.

LotuTec ochranné vrstvy

Užijte si fascinující kvalitu obrazu bez ohledu na počasí. LotuTec vrstvy zajistí, že voda prostě z čočky steče a nečistoty lze odstranit beze stop.

Design pro dokonalost

Elegantní a ergonomický design zjednodušuje používání dalekohledů Victory HT. Jsou mimořádně intuitivní a snadno ovladatelné, to zajišťuje pohodlné pozorování v každé situaci.

 

Články