20. 05. 2015

Vezměte do pole větší výkon. Dalekohledy Terra ED kombinují Schott ED optiku a Zeiss MC povrchové vrstvy pro čistý, jasný a živý obraz, dokonce i za zhoršených světelných podmínek. S širokým zorným polem vám nikdy nic neunikne. Jejich extrémně kompaktní rozměry zlepšují mobilitu v terénu.

Široké zorné pole

Můžete jednoduše vyhledat jednotlivá zvířata z velkých skupin nebo skrytá v porostu. Díky schopnosti zaostření na krátkou vzdálenost se perfektně hodí na pozorování zdálky i zblízka.

Přesnost zblízka

Každý model Terra ED nabízí přesné a neobvykle blízké možné zaostření. Ať už pozorujete ptáky, hmyz nebo motýly v těsné blízkosti, s těmito dalekohledy uvidíte i nejjemnější detaily v jasných, přirozených a živých barvách.

Optimální ergonomie

Pohodlné pozorování není pouze otázkou objektivů, důležitou roli hraje i ergonomie a inovativní moderní design. Pohodlný zaostřovací systém s velkým kolečkem zajišťuje snadnou manipulaci, optimální přilnavost a přesné zamíření i v rukavicích. Ergonomickou dokonalost doplňují okrouhlé očnice, jsou mírně šikmé a pečlivě sladěné na podporu pozorovacího komfortu.

Lehké a kompaktní

Dalekohledy Terra ED jsou lehké a extrémně kompaktní, s nimi budete vždy dobře připraveni na jakékoli nepříznivé podmínky při pozorování přírody. Vnitřní prvky jsou dokonale chráněny, což zajišťuje dlouhodobou přesnost ED optiky. Tyto dalekohledy jsou spolehliví společníci připravenina jakoukoli situaci.

Články