20. 05. 2015

Řada prémiové optiky poskytuje prvotřídní zážitek spojení se světem přírody. Při pozorování ptáků, hmyzu a dalších volně žijících živočichů oceníte přirozené barvy a komfortní pocit z držení a pozorování. Inovativní HD systém a kompaktní a lehký design vám umožní vychutnat si pozorování i při svítání nebo za hlubokého soumraku.

Systém HD optiky

Pozorujte přírodu ve vysokém rozlišení. Nový HD objektiv poskytuje mimořdně věrný a barevně neutrální obraz, tím stanovuje nové standardy ve své třídě. Ochranné vrstvy Carl Zeiss T* zajišťují transmisi světla více než 90 % - optimální podmínky pro působivé pozorování za šera.

Optimální ergonomie

Pohodlné pozorování není jen otázkou objektivů, důležitou roli hraje také ergonomie. Pohodlný zaměřovací systém s velkým kolečkem zajišťuje snadnou manipulaci, optimální přilnavost a přesné zaostření i v rukavicích. Plně nastavitelné zamykání očnice přispívá k ergonomické dokonalosti. Mírně šikmé očnice jsou pečlivě sladěny na podporu pozorovacího komfortu.

Extra-široké zorné pole

Užijte si snadné pozorování i na velké vzdálenosti. Dalekohledy této řady jsou ideálním společníkem pro pozorování v náročných světelných podmínkách.

Inovativní optické vrstvy

Vychutnejte si jasnou viditelnost za každého počasí a snadné čištění. LotuTec vrstva zajišťuje, že voda steče z čočky a nečistoty lze snadno a lehce odstranit beze stopy.

Přesnost zblízka

Conquest HD 10x42 je s nejširším zorným polem ve své třídě perfektní volbou pro hledání zvířat skrytých v keřích. Bez ohledu na to, který model si vyberete, tyto dalekohledy přinesou detailní pohledy na všechny vzdálenosti.

Vyrobeno v Německu

Revoluce v designu, ergonomii a optice. Perfektní "Made in Germany" zkušenosti spojují kvalitu a technologii Zeiss. Navíc tyto dalekohledy představují vynikající poměr ceny k výkonu. To vše dělá z Conquest HD dalekohledů zástupce prémiové třídy Carl Zeiss.

Robustní a precizní

Tyto dalekohledy jsou lehké, ale zároveň extrémně robustní. S kterýmkoliv ze čtyř modelů budete dobře připraveni na případné nepříznivé podmínky při pozorování přírody. Pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku, jeho vnitnří fungování je proto dokonale chráněno, což zajišťuje dlouhodobou přesnost HD systému čoček. Conquest HD je vždy spolehlivý společník připravený na jakékoli použití.

 

Články