Zaměřeno na značku: Vixen 13. 05. 2015

Vixen Co., Ltd vyrábí nejuznávanější řadu dalekohledů a montáží v Japonsku 1949 a je zde jedničkou na trhu. Vixen produkuje pestrý výběr teleskopů, montáží, binokulárů a pozorovacích dalekohledů. Každý výrobek je kontrolován a plní vyssoký standard kvality. Společnost Vixen vytvořila jedinečné, vysoce kvalitní optické produkty a byla první, kdo zavedl Go-To montáže pro teleskopy.

Díky rozsáhlé produktové řadě Vixen nabízí dalekohledy a montáže pro uživatele všech úrovní. Většina montáží a teleskopů Vixen je volně kombinovatelná. Jak se vaše potřeby mění, tento systém usnadňuje změnu vašeho zařízení. Ve většině případů mohou uživatelé vyměnit tubus za jiný s požadovanými rozměry a pokračovat v pozorování.

Společnost Vixen odvozuje svůj název od Santových sobů. Její filozofií totiž je přinášet štěstí pro uživatele produktů Vixen. Když srovnáte její produkty s ostatními, rozdíl je patrný. Vixen přikládá velký význam pružným nápadům a pokračuje v technických vylepšeních, aby si uživatelé mohli produkty více užívat.

V naší nabídce naleznete dalekohledy Vixen.

Články