Zaměřeno na značku: Tusa 13. 05. 2015

Tabata Co., Ltd je mezinárodní výrobce sportovních potřeb se sídlem v Tokiu. Závody v Japonsku a na Tchaj-wanu fungují pod nejpřísnějšími stanardy kvality, které jsou k dispozici: certifikovaný design (ISO 9001), inženýrství, testování. Globální síť Tabata zahrnuje zařízení v Japonsku, Tchaj-wanu, Austrálii, Německu, Nizozemsku a ve Spojených státech.

TUSA je jedním z prvních výrobců vybavení pro potápění na světě, založena byla v roce 1952. Již od první masky na potápění ručně vyrobené panem Tabatou se vyrábí vždy z nejkvalitnějších materiálů, s bezkonkurenčním závazkem ke kvalitě a inovaci.

Inovace jsou patrné na celém spektru výrobků Tabata: View Swimming Gear, Tusa Sport vybavení pro potápění, Vitalshot golfové vybavení a další zboží pro rekreační sporty. Již přes 55 let TUSA určuje směr, kterým se vyvíjí vybavení pro potápění a specializovaný tým vše i nadále zdokonaluje pro budoucí generace.

Cílem společnosti Tabata bylo vždy poskytovat jejím uživatelům inovativní vybavení té nejvyšší kvality. Pro zajištění kvality byla Tabata certifikována podle mezinárodních norem (ISO 9001). Certifikace ISO poskytuje nezávislé ujištění závazku k vývoji a výrobě inovativních zařízení v nejvyšší mezinárodní kvalitě.

V naší nabídce naleznete potápěčské brýle Tusa pro začátečníky i pokročilé.

Články