Zaměřeno na značku: Swarovski 13. 05. 2015

Každá firma potřebuje stabilní bezpečné základy, na kterých může stavět. U SWAROVSKI OPTIK jde o tradice, původ, povědomí o kvalitě, podnikatelskou smělost, inovativnost, absolutní oddanost práci a funkčnost výrobku, tím se řídí všechny jejich akce. Tyto zásady se vyvinuly v rámci společnosti Swarovski Optik a každý den jsou uváděny do praxe zaměstnanci společnosti.

Tradice

Společnost je rodinný podnik, a proto se řídí nejlepším svědomím a zkušenosti přenáší na své nástupce. Swarovski Optik je dlouhodobá záležitost, což je důvod, proč přemýšlí nejen o příštích pěti nebo deseti letech, ale o budoucích generacích.

Tyrolsko, Rakousko

Jasný závazek výrobní sitě firmy k Tyrolsku vzbuzuje důvěru. Společnost pevně věří, že zákazníci, kteří se rozhodnou pro produkt nejvyšší jakosti také berou ohled na to, kde a jak firma své produkty vyrábí.

Kvalita nejvyššího řádu

Kvalitě je věnována ve Swarovski Optik speciální pozornost, která přesahuje čistě technické aspekty. Důležitý je celý obsah: vynikající optika, funkčnost, ergonomie, design, servis - to vše musí být perfektně sladěno.

Trvalá hodnota

Skutečná hodnota výrobku je odhalena až při jeho každodenním používání. Trvalá hodnota znamená to, když produkt používáte často a po mnoho let. Pro většinu lidí jsou přesně toto důvody, proč se rozhodnou pro výrobek Swarovski Optik: protože vědí, že jde o investici na celý život.

Odvaha

Kuráž, který tým Swarovski Optik ukazuje, má velký význam. Každý, kdo chce nabízet inovativní výrobky, musí neustále zvyšovat své limity, musí mít čas pro vívoja přijímat nové způsoby.

Služby

Zákaznický servis je nezbytnou součástí identity značky a povědomí Swarovski Optik na nejvyšší úrovni. I když se něco pokazí, společnost garantuje vždy rychlou opravu ke spokojenosti zákazníka

Odpovědnost

Každý, kdo je stejně jako Swarovski Optik obklopen krásou přírody, by si měl být vědom toho, že za ni nese určitou zodpovědnost. Společnost proto jedná v souladu s nejpřísnějšími požadavky na péči a ochranu životního prostředí.

V naší nabídce naleznete klasické i pozorovací dalekohledy a puškohledy Swarovski.

Články