Zaměřeno na značku: Red Bull 13. 05. 2015

Rakouská společnost Michael Pachleitner Group se sídlem v Grazu se více než 50 let zabývá marketingem mezinárodních licencí, designem a mezinárodním prodejem a distribucí brýlí. Společnost působí v oblastech designu a distribučního obchodu s obrubami, slunečními brýlemi a výrobou brýlových čoček. V současné době MPG spolupracuje s obchodními partnery ve více než 70-ti zemích po celém světě. V roce 2012 společnost Michael Pachleitner Group získala novou licenci: Red Bull Racing Eyewear.

"Bylo naší ambicí rozvíjet kolekce sportovních brýlí a obrub v duchu Red Bull hodnot, zvážit všechny atributy, které Red Bull ctí a znamená v oblasti sportu, dobrodružství a dalších soutěží. Red Bull Racing Eyewear je nezávislá Red Bull Racing značka s vlastním designem a inovativními materiály. Značka je zastáncem sportovního vzhledu, aktivního životního stylu a exkluzivity."

V naší nabídce naleznete sluneční brýle Red Bull:

Rychlost je klíčovým faktorem úspěchu v závodech Formule 1. Při konstrukci vozů hraje důležitou roli mnoho faktorů. Vozy jsou optimalizovány do nejmenších detailů tak, aby dosáhly maximálních výkonů.

Toté platí i pro sluneční brýle, tak jako je tomu u Formule 1: čím lepší a inovativnější materiály, tím větší úspěch. Red Bull Racing Eyewear používá lehké, ale zároveň odolné materiály. Sluneční brýle jsou podmanivé svým tvarem i designem. Představují nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled.

Články