Zaměřeno na značku: Pulsar 13. 05. 2015

Společnost Yukon Advanced Optics Worldwide byla založena v roce 1998 na základě dvou soukromých podniků - výrobního v Bělorusku a obchoního v Texasu. Produktová řada firmy zahrnuje denní optiku (pozorovací dalekohledy a binokuláry).

V roce 1999 společnost začala vyrábět první přístroje nočního vidění. Jen o dva roky později byla zahájena výroba prvního puškohledu pro noční vidění NVR. V roce 2003 byl zahájen vývoj digitálních přístrojů Ranger 5x42 a Ranger Pro 5x42.

V roce 2005 společnost dosáhla na podíl 70% v rámci mezinárodního trhu nočních vidění generace 1+. V letech 2006-2008 následovalo výrazné rozšíření sortimentu optických přístrojů včetně digitálních a tvorby zařízení s širokým zorným polem a puškohledů pro noční vidění, které tvořily základ nové ochranné známky Pulsar.

V následujících letech společnost představila řadu nových směrů, mezi nimi i digitální puškohledy pro noční vidění (2009), laserové dálkoměry, denní zaměřovače (2010), termokamery (2011), puškohledy pro noční vidění s vestavěnými dálkoměry (2013) a puškohledy s termovizí (2014).

V současné době je společnost Yukon Advanced Optics Worldwide jedním z největších výrobců a developerů pozorovacích optických zařízení pro civilní použití. Společnost se skládá z následujících větví:

  • UAB "Yukon Advanced Optics Worldwide" (Litva)
  • FE "Beltex Optic" (Bělorusko)
  • "Mezon –A" Ltd. (Rusko)
  • Polaris Vision Systems EU Ltd (Velká Británie)
  • Polaris Vision Ukraine LLC (Ukrajina)
  • Yukon Optics & Electronics Co.,Ltd (Čínská lidová republika)
  • OPYU Enterprise (Čínská lidová republika)
Počet zaměstnanců v roce 2013 přesáhl 800. Společnost prostřednictvím distributorů působí ve více než 70 zemích světa.
V naší nabídce naleznete dalekohledy, noční vidění, digitální zaměřovače a noční vidění a příslušenství Pulsar.

Články