Zaměřeno na značku: Omegon 13. 05. 2015

Soukromí zákazníci i obchodníci se mohou spolehnout na značku Omegon pro širokou a pestrou škálu produktů a nejnovější vývoj v olbasti optických výrobků a doplňků. Produktové portfolio sahá od dalekohledů, pozorovacích dalekohledů a mikroskopů až po širokou škálu doplňků.

Společnost Omegon se zvláště soustřeďuje na sféru amatérské astronomie, kde především optika rozhoduje o tom, zda bude pro uživatele pozorování utrpením nebo se stane jeho koníčkem. Také pro milovníky přírody a ptactva, lovce, jachtaře, golfisty a další Omegon nabízí optimální vybavení jak pro začátečníky, tak pro profesionály.

Samotní zaměstnanci se věnují pozorování jako koníčku a nejlépe vědí, co je nejdůležitější a na co při vývoji klást důraz. Tito lidé jsou tu také pro zákazníky v rámci osobního poradenství a podpory po zakoupení výrobku. Pro Omegon je nejdůležitějším požadavkem kvalita. Snahou společnosti je přinášet zákazníkům optimální kvalitu v příslušných cenových realcích. Všechny výrobky jsou podrobovány přísné kontrole, testování se provádí podle zvláštních kritérií kvality optiky i mechaniky.

Omegon pracuje jiným stylem než většina ostatních firem s optikou a díky tomu, že se obejde bez nákladných katalogů a přebujelé struktury může koncovému zákazníkovi nabídnout výhodné ceny. To znamená, že právě tato značka je vítězem díky vyníkajícímu poměru cena-výkon. Pro Omegon je nejdůležitější spokojenost zákazníků.

V naší nabídce naleznete dalekohledy Omegon.

Články