25. 03. 2015

Optimální funkce při používání lze dosáhnout pouze kombinací optického výkonu a dokonalého ergonomického tvaru.

OBSLUHA JEDNOU RUKOU

Všechny provozní funkce, jako je zvětšení a ovládání jasu osvětlení jednotky jsou ergonomicky uspořádány na okuláru. Všechny funkce osvětlení a zvětšení lze intuitivně ovládat rychle a pohodlně jednou rukou, a tak není potřeba, abyste přestali střílet.

MONTÁŽ PUŠKOHLEDU

Montážní lišta SWAROVSKI OPTIK SR představuje nejinovativnější způsob montáže puškohledů. Horní část lišty je opatřena zuby, což zaručuje úplnou stabilitu při střílení. Puškohled lze na různé zbraně namontovat rychle a snadno bez nutnosti lepení nebo vrtání.

Obsluha jednou rukou, montáž puškohledu

 

OTEVŘENÝ TVAR EL

Modelová řada EL má svou vlastní třídu. Jedním z důvodů je legendární a jedinečný otevřený tvar. Všechny primární části jsou vyrobeny z vysoce kvalitních lehkých slitin – produkty mají nízkou, vyváženou hmotnost.  Jaké jsou výhody pro vás? Jedná se zejména o ergonomický design zajišťující, že dalekohledy se perfektně hodí do ruky. Výsledkem je to, že máte v pravém smyslu slova všechno po ruce – jen v jedné ruce.

KONCEPT SYSTÉMU ATX/STX

Zbrusu nový modulární systém nabízí nepředstavitelné možnosti využití, uspokojení osobních preferencí a přizpůsobení různým situacím. Je to proto, že výkon teleskopů ATX/STX lze vůbec poprvé měnit pomocí velikosti objektivu označujícího změnu rozsahu. Jaké jsou výhody pro vás? Modulární systém vám umožňuje použití různých rozsahů zvětšení, v závislosti na tom, jakou velikost používáte. Modulární design umožňuje umístit objektiv a součásti okuláru ve vašem loveckém batohu samostatně. Nehledě k tomu, že rozsah lze použít extrémně rychle, protože kroužky změny zvětšení a zaostřování jsou uspořádány vedle sebe.

Otevřený tvar EL, Koncept systému ATX/STX

Články