25. 05. 2015

Proč vybrat právě sluneční brýle Rudy Project? Jde o kvalitní sluneční brýle vyráběné v Itálii od roku 1985. RX šetrné výrobky, ImpactX samozabarvovací a polarizované čočky. Nejlepší komfort - nastavitelnost a plné přizpůsobení: nastavitelné stranice a nosníky pro předejítí skřípnutí. Inovativní ventilace zamezující zamlžování, unikátní odlehčené materiály. Testováno a schváleno profesionálními sportovci po celém světě. Patentované výměnné čočky.

Čočky Rudy Project

Systém výměnných čoček s názvem Quick Change™ umožňuje snadno a rychle vyměnit čočky a přizpůsobit se tak jakýmkoliv světelným podmínkám. Kolekce čočk RP-Optics™ nabízí širokou škálu prémiových čoček, včetně speciálně upravených čoček Golf100™, vysoce kontrastních čoček RacingRed™, polotuhých nerozbitných čoček ImpactX™ a čoček Polar3FX™ jednoznačně nejlepších ve své třídě. Více informací naleznete na oficiálních stránkách výrobce.

Technologie Rudy Project

Brýle Rudy Project nabízí nesrovnatelné pohodlí a perfektně sedí. Jsou navrhovány biometrickými inženýry a testovány profesionálními sportovci. Většina jich obsahuje fenomenální komfortní řešení systém Ergonose™: v jádru nastavitelného nosníku je patentovaná nerezová ocel a spceiální termoplastický elastomer. Díky tomu se přizpůsobí jakémukoliv tvaru obličeje. Rudy Project používá neklouzavé komponenty. Tato jedinečná technologie zajišťuje maximální pohodlí, brýle perfektně sedí při jakémkoliv použití a je eliminováno zamlžování.

Pokročilé materiály vhodné pro sport

Sjednocenm pokročilých konstrukčních technologií a vědy o materiálech bylo dosaženo špičkových ergonomických vlastností. Jsou využívány nejlepší materiály, například patentovaný materiál Kynetium™ zaručující lehké, všestranné a vysoce výkonné sluneční brýle.

Zabudovaná ventilace

Žádné další zamlžování, pouze křišťálově jasná vize: speciální vzduchové kanály vytvořené na vnitřní straně každé stranice umožňují proudění vzduchu a snížení tepelných šoků. Systém zajišťuje dokonalou viditelnost a komfort po celou dobu nošení.

Bezpečnost

Výrobky Rudy Project jsou určené pro sport. Poskytují vynikající bezpečnost. Díky zabudovaným pantům a měkkým termoplastickým elastomerům je zabráněno zranení při pádu nebo nárazu.

Přizpůsobení

Chcete si přizpůsobením vytvořit unikátní brýle? Nyní můžete. Rudy Projekt vyvinul přizpůsobitelné příslušenstvé, jako jsou různě barevné komponenty. Dále můžete vybírat z celé řady brýlových čoček.

Články