14. 05. 2015

Řada puškohledů Zeiss Victory HT představuje dosud nevídanou úroveň jasu a přesnosti. Nabízí až 95% transmisi světla pro maximálně jasný obraz. Jde o dokonalou kombinaci jasu, ovládání a pohodlí v jednom elegantním kompaktním a dokonale navrženém produktu.

Jasnější. Hluboko do noci.

Revoluční transmise světla 95% umožňuje lov i pozdě v noci. Tento jedinečný zážitek je výsledkem inovativní optické konstrukce. Je to kombinace extrémně průhledných prvků čoček a jejich povrchové vrstvy. Tímto nastavují puškohledy Zeiss nový celosvětový standard pro prémiové puškohledy. Jasný kontrastní obraz vás provede několika málo minutami, které jsou při lovu k dispozici. Koneckonců, často je to právě první nebo poslední sluneční paprsek dne, který přináší magické okamžiky při lovu, které se vryjí do paměti.

Elegantnější. Design založen na tradici.

Nadčasový design s elegantními konturami dělá z puškohledů Zeiss HT tu pravou volbu pro vaši zbraň. Nechte puškohled a vaši zbraň vytvořit perfektní dvojici.

Lepší ergonomické vlastnosti.

Mezi ovládací prvky patří červený bod, změna zvětšení nebo kompenzace poklesu dráhy střely s rostoucí vzdáleností, kterou můžete rychle a pohodlně upravit. Gumový povrch zajistí příjemný dotek a pohodlné držení. Toto vše společně je záruka dokonalého vizuálního zážitku.

Preciznější.

Tajemství přesnosti těchto puškohledů spočívá v jemném červeném bodu a kompenzátoru poklesu kulky. Osvětlený bod na vás zapůsobý svými malými rozměry a ostrými okraji, tím umožňuje přesnější výstřel na vzdálenost až 600 metrů.

Čistější. LotuTec coating.

Udržte svůj cíl jasně v dohledu bez ohledu na počasí. Voda díky potahovaným čočkám prostě steče, což zajišťuje dobrou viditelnost i za deště a sněžení. Tato inovativní ochranná vrstva rovněž umožňuje rychle a snadno odstranit prach a nečistoty.

Články